Wszytko to, co kocham w prowadzeniu firmy, bloga i sklepu

11:44:00

Święta to taki czas, kiedy wreszcie mamy chwilę wytchnienia i możemy spokojnie pomyśleć. Kiedy wszystko już zostało zrobione, jedzenie podane, a rodzina rozeszła się po kanapach, lubię usiąść w ulubionym miejscu z kubkiem kawy lub herbaty, talerzykiem ciasta i zastanowić się nad tym, co dalej. Zbliża się okres, kiedy będę musiała podjąć dużo ważnych decyzji, między innymi tych, związanych z prowadzeniem bloga, firmy i sklepu Merely Susan. Zapraszam dziś do przeczytania kilku refleksji dotyczących tego tematu, a także obejrzenia zdjęć z sesji "Las", którą ostatnio zrealizowałam. 

PROWADZENIE FIRMY MERELY SUSAN

- CO DALEJ?


plakat botaniczny A4 - "Paproć"

plakat dla dzieci A4-"Ptak"

Kiedy zaczynałam prowadzić tę firmę, nie spodziewałam się, że tak szybko się rozrośnie. Zarobki nigdy nie były moim nadrzędnym celem. W mojej aktualnej sytuacji życiowej okazały się jednak kołem ratunkowym, a firma bardzo pomogła mi i mojej rodzinie. Robiłam to, co kocham i znalazłam fantastyczne osoby, które pokochały to, co robię. Dzięki współpracy, godzinach rozmów, uśmiechów i ekscytacji powstawały kolejne ilustracje, wzory i kolekcje. Po nocy malowałam uśmiechnięte liski, skaczące po łące zajączki i kolorowe latawce. To wszystko dawało mi dużo radości, a teraz? A teraz mam w głowie masę pomysłów, mniej czasu na ich realizacje i nadzieje, że gdy pozamykam wszystkie osobiste sprawy, będę mogła odżyć na nowo i włożyć całe serce, aby znowu stworzyć coś pięknego. Chciałabym pójść o krok do przodu, zrobić coś wspaniałego, co sprawi, że serce znowu zatańczy w magicznym rytmie szczęścia. Nie wiem, czy doświadczyliście kiedyś takiego uczucia. Ilustrowanie to moja pasja i życzę Wam, żebyście znaleźli w swoim życiu coś takiego, co będzie Was tak samo uszczęśliwiać.

PROWADZENIE FIRMY MERELY SUSAN

- JAKIE MAM PLANY?

zakładka do książki-"Ptaszki"Kilka razy miałam takie chwile zwątpienia, czy to, co robię ma sens i czy to, co robię nie jest głupie. Teraz nie ma żadnych wątpliwości. Spotkałam naprawdę wiele fantastycznych i ciepłych osób, które dały mi do zrozumienia, że warto. Byłabym naiwna, gdybym ze względu na presję społeczeństwa zrezygnowała z tak wspaniałej możliwości pokazania swojej wrażliwości i estetyki. Teraz mam jednak bardziej ambitne plany. Myślę nad kolekcją tkanin w stylu skandynawskim. Mam dwie propozycje współpracy, z dużymi firmami i gdy tylko znajdę czas, zabieram się porządnie do pracy. Poza tym planuje stworzyć dla Was planer do organizacji czasu, materiały do scrapbookingu i kolekcję zaproszeń weselnych i urodzinowych. To oczywiście nic, bo w głowie mam naprawdę całą masę pomysłów i żałuje, że mój dzień, nie ma 72 godzin, żeby na wszystko starczyło mi czasu. Nie można być jednak zbyt pazernym. Na wszystko przyjdzie właściwy moment. A na razie planuje, szkicuje i tworzę plany na przyszłość, bo na pewno jeszcze nie zrobiłam wszystkiego, co mogłabym od siebie dać.

notesik- Małe notesiki

notesik- Małe notesiki

PROWADZENIE FIRMY MERELY SUSAN

- CO LUBIĘ NAJBARDZIEJ?


A najbardziej w prowadzeniu firmy Merely Susan lubię te zaskoczenia. -Zuzia, prowadzisz firmę? A-le jak to? -Zarabiasz coś z tego? -Co robisz? -Ilustracje dziecięce? Uroczy jest także moment, kiedy idziesz na spotkanie z właścicielem firmy, wchodzisz przez próg kawiarni, stajesz i mówisz - Witam Serdecznie, Zuzanna Rogowska. Dorosła osoba, patrzy z lekkim przerażeniem, na niską i drobną dziewczynkę, z włosami do pasa. Oczywiście szybko przechodzimy na ty i zaczynamy normalnie rozmawiać, ale ten pierwszy moment konfrontacji jest zawsze dość niezręczny. 

notesik- Małe notesiki

notesik- Małe notesiki


plakat-"Las"

plakat -"Liść"

notesik- Małe notesiki

pocztówka-"Przytulone Liski"


notesik- Małe notesiki

pocztówka-"Śpiący Lisek"

Moi kochani, dziękuje za przeczytanie tego postu i obejrzenie zdjęć, z ostatniej sesji zdjęciowej. Dziękuje Wam, że jesteście. Mam nadzieje, że zrealizujemy razem jeszcze dużo fantastycznych projektów. Trzymajcie kciuki, a tymczasem ściskam mocno i życzę pięknego dnia! MS.

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA