Jak oprawić swoje plakaty? - tani i praktyczny sposób

22:28:00

Witajcie kochani! Dziś, chciałabym podzielić się z Wami moim ostatnim "znaleziskiem". Podczas ostatniej wizyty w hurtowni plastycznej, moją uwagę zwróciły teksturowe ramki. Pomyślałam, że mogą naprawdę ładnie, komponować się z plakatami ze sklepu Merely Susan. Kupiłam trzy kolorki, aby sprawdzić, jak się spiszą i muszę przyznać, że jestem przyjemnie zaskoczona. 


TEKTUROWE RAMKI

-TANI I PRAKTYCZNY SPOSÓB NA OPRAWIENIE PLAKATÓW


Jednym z największych atutów takich ramek, jest ich cena. Kiedy drewniane to koszt od 50 do nawet kilkuset złotych, plastikowe to wydatek rzędu kilkudziesięciu złotych, tak papierowe, można nabyć za parę groszy. Drugim plusem jest różnorodność kolorów, dzięki czemu z łatwością dopasujemy je do kolorystyki wnętrza. Ja kupiłam szarą w formacie A4, na średnie plakaty i dwie mniejsze, różową i zieloną, aby oprawić kartki w formacie A5

TEKTUROWE RAMKI

-NOWA OPCJA W SKLEPIE MERELY SUSAN


Z jednej strony sposób tekturowych ramek, wydaje mi się bardzo praktyczny, ale z drugiej, czy ktokolwiek z Was ma pomysł, gdzie takie nabyć? Nie każdy mieszka w dużym mieście i ma możliwość zobaczenia takiego produktu. Pomyślałam, że mogłabym dodać opcję dokupienia takich ramek, bezpośrednio w moim sklepie. Jestem bardzo ciekawa, czy pomysł przypadnie Wam do gustu. Na razie szukam interesującego producenta i czekam na Wasze opinie w komentarzach pod postem.

DARMOWE WIOSENNE PLAKATY

-DO POBRANIA I WYDRUKOWANIANa koniec tego postu, chciałabym życzyć Wam przede Wszystkim pięknych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkanocnych. Mam nadzieje, że spędzicie magiczny czas z najbliższymi i dużo odpoczniecie. Chciałabym podarować Wam także mały prezencik, który będziecie mogli zrealizować po tej kilkudniowej przerwie. Na dysku internetowym, udostępniam Wam dwa plakaty z wiosennymi motywami-małej Mysi, z różowym kwiatuszkiem i Wieńca. Możecie je pobrać, zapisać na dysku przenośnym i wydrukować w pobliskiej drukarni. Proponuje poprosić, o papier o gramaturze od 200gr/m, matowy lub błyszczący. Możecie poprosić o pokazanie innych papierów i wybrać coś specjalnego, co będzie jeszcze ładniej, prezentowało się na ścianie. Koszt druku takiego plakatu to od 2zł do kilkunastu, w zależności od drukarni i papieru. Mam nadzieje, że plakaty przydadzą się Wam do wiosennych metamorfoz w swoich domach i będą cieszyć, za każdym razem jak na nie spojrzycie.


Pobierz plakat - Z Myszką
Pobierz plakat - Z Wieńcem

Pozdrawiam cieplutko, MS.

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA