Moje projekty kartek Wielkanocnych-do pobrania i wydrukowania za darmo

09:00:00

Odkąd otworzyłam sklep, z okazji ważniejszych wydarzeń i dat tworzyłam nowe kolekcje. Tak powstały kartki na Święta Bożego Narodzenia, projekty na Dzień Babci i Dziadka, czy kartki Walentynkowe. Aktualnie skończyłam realizować kolekcję wiosenną i trochę zmęczona problemami z drukarnią postanowiłam stworzyć coś za darmo. Mam nadzieje, że się ucieszycie. Nie mogła zrezygnować i nie zrobić nic, a jednocześnie nie miałam siły na produkcję i kolejne zamieszanie w pracowni. Udostępniam dla Was projekty i mam nadzieje, że z chęcią z nich skorzystacie :)

Karteczki Wielkanocne udostępniłam dla Was na dysku w dwóch plikach. Do wyboru macie trzy motywy okładek-z jajeczkami, króliczkiem i kurczaczkiem. Kartki są dwustronne, z jednej strony jest ilustracja, a z drugiej napis Wesołego Alleluja. Jak polecam wydrukować kartki? Na papierze satynowym o gramaturze powyżej 150 gr/m. Możecie wybrać jakiś specjalny papier, który polecą Wam w drukarni, jeżeli chcecie. Teraz Wy macie okazje stać się kreatorami swoich kartek. Ja udostępniam Wam ilustracje i mam nadzieje, że kreatywnie je wykorzystacie :)

KARTKA WIELKANOCNA- Z JAJECZKAMIKARTKA WIELKANOCNA- Z KRÓLICZKIEM

Pozdrawiam Was cieplutko moi mili. Będzie mi bardzo miło, jak zostawicie jakiś komentarze i dacie znać, czy kartki przypadły Wam do gustu. Wkrótce wyniki mojej ankiety, wnętrzarskiego eksperymentu, a także kolejne wpisy z darmowymi plikami do pobrania. Subskrybujcie posty i bądźcie na bieżąco. Dobrego dnia !

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA