KWIETNIOWA TAPETA Z WESOŁYM KURCZACZKIEM

07:31:00

Kochani, a dziś mam dla Was pierwszy wiosenny prezent - tapetę z uroczym, żółtym kurczaczkiem, który już szykuje się na święta. Możecie ją pobrać za darmo z dysku, zapisać i ustawić jako tapetę na pulpicie. Mam nadzieje, że będzie przypominała Wam o pięknym czasie, który się zbliża w połowie miesiąca.

Życzę Wam dużo dobrego w ciągu najbliższych dni, dużo uśmiechu i radości w sercu. Mam nadzieje, że uda Wam się zrealizować wszystkie plany i cele, które sobie postawicie, a pojawiające się coraz częściej słońce, doda Wam siły.


KWIETNIOWA TAPETA
Z CYTATEM


 

KWIETNIOWA TAPETA
Z KALENDARZEM

Do niedzieli 26 marca na hasło: kochamwiosnę, zamówienia w naszym sklepie wysyłamy za darmo. Zapraszam wszystkich cieplutko do skorzystania z oferty, jeżeli myślicie o odświeżeniu mieszkania jakimś wiosennym plakatem z akwarelową ilustracją lub ozdobienia biura ładnym notesikiem, czy motywująca kartką.

A jakie są moje plany na marzec? Na pewno chciałabym podsumować mój eksperyment, czyli ankietę, w której mogliście wziąć udział w tym tygodniu. Bardzo dziękuje wszystkim, którzy zechcieli się podzielić ze mną swoimi odpowiedziami. Postaram się zrealizować kilka waszych wnętrzarskich próśb, które uwzględniliście w ankiecie. Niektóre tematy o posty dotyczące tematyki wnętrzarskiej wydały mi się na prawdę bardzo ciekawe i z chęcią o nich napiszę! Mam pomysł, aby stworzyć dla Was darmowe kartki świąteczne, więc oczekujcie ich w najbliższych dniach na blogu. Będą dostępne za darmo do pobrania i wydrukowania. Myślę, że zrobię coś dla dzieci, ale będzie to niespodzianka. Jeżeli mielibyście jakieś prośby dotyczące postów, chcielibyście abym pokazała Wam jakiś element sekretnego życia mojej pracowni, ostatnie zlecenia, proces ich powstawania dajcie znać!

Dziękuje za przeczytanie posta i 
subskrybowanie najnowszych postów na blogu,
pozdrawiam cieplutko, MS

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA