WIOSENNA KOLEKCJA - ZAPOWIEDZ I ANKIETA

09:08:00

Moi kochani, bardzo lubię mieć z wami kontakt i zaczerpnąć waszej rady bezpośrednio przed realizacją jakiegoś produktu. Miedzy innymi z takich względów chciałabym przestawić Wam wiosenną kolekcje. Zapraszam cieplutko do przeczytania troszkę o wiosennych wzorach, a także proszę o głosy w ankietach, na wzory, które najbardziej się Wam spodobają. Na pewno bardzo mi tym pomożecie !:) 

WIOSENNA KOLEKCJA
- CZĘŚĆ BOTANICZNA


Wiosenną kolekcje podzieliłam na trzy części, które różnią się od siebie nieco tematycznie, stylistycznie i kolorystycznie. Chciałam, aby była różnorodność we wzorach. Mam nadzieje, że takie rozwiązanie przypadnie spodoba Wam się. W części botanicznej dominującym kolorem jest zieleń, którą dopełniłam odcieniami różu i koloru pomarańczowego. Dajcie znać, co sądzicie o pojedynczych kartkach z liśćmi i patternami ( z kwiatkami i motylkami ). Jestem bardzo ciekawa, czy one także przypadną do Waszych gustów.


WIOSENNA KOLEKCJA
- CZĘŚĆ DZIECIĘCA

Oczywiście nazwa dziecięca nie sugeruje tu, że jest ona przeznaczona tylko dla maluchów. Chciałam jednak, aby część wzorów posiadała nieco bardziej wesołe kolory, które ( jak myślę ) będą lepiej odebrane przez dzieci. W tej części mamy trzech bohaterów - liska, misia i różowego kurczaczka. Jeszcze nie mają one imion, ale myślę, że niedługo się to zmieni :)


WIOSENNA KOLEKCJA
- CZĘŚĆ SPECJALNA


Dlaczego specjalna? Bo myślę, że ilustracje z tej części wykorzystam do stworzenia kilku innych realizacji takich jak etykietki na herbaty i zaproszenia urodzinowe. Oczywiście jeżeli wzory się Wam spodobają :) Kolorystyka jest nieco bardziej "elegancka", ale liczę, że znajdzie swoich amatorów.


DLACZEGO TAKIE CYTATY?


Pomyślałam, że tym razem chciałabym, aby poza wzorami znalazły się także pozytywne słowa, które przywołają trochę radości w ponure dni. Zawsze zależy mi, aby poprzez swoje postacie ( zwierzaczki ) kierować w Waszą stronę pozytywne treści, które będą się kojarzyć z ciepłem i wywoływać uśmiechy na twarzach. Tym razem poza motywami roślinnymi towarzyszą im hasła - "wiosna w sercu", "uśmiechnij się do marzeń", "jesteś piękny" i "bądź, znajdź, uwierz". Co sądzicie o tym pomyśle?

Dajcie koniecznie znać, jakie są Wasze refleksje. W pasku bocznym tak jak pisałam pojawiła się ankieta, w której możecie zagłosować na wzory, które się Wam spodobały. Nie ma ograniczeń jeżeli chodzi o wybór. Z góry bardzo dziękuje za przeczytanie i obejrzenie publikacji i do usłyszenia wkrótce! :)

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA