PRACOWITY KONIEC ROKU W NASZEJ PRACOWNI

16:02:00

Witajcie kochani, chciałabym dziś podzielić się z wami zdjęciami z naszej pracowni oraz projektami i przemyśleniami, które towarzyszyły nam pod koniec roku. Ciekawskich co działo się ostatnio w domowych kątach u Merely Susan zapraszam do przeczytania posta :)


NOWE PROJEKTY


Jeżeli śledzicie mojego Instagrama na pewno wiecie, że szykuje dla was nowe projekty notatniczków. Miałam nadzieje, że uda mi się zakończyć pracę do końca roku, a nadal jestem w tym samym punkcie. Wszystko strasznie się przeciąga. Liczę jednak, że już niebawem będę mogła zaprosić Was do naszego sklepu po nowości. Poprzednia partia wyprzedała się w błyskawicznym tempie, co przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Wniosek z tego taki, że wśród moich odbiorców znalazło się dużo miłośników uroczej papeterii i akcesoriów do planowania czasu. 

ZDJĘCIA Z PRACOWNI

W okresie świątecznym prace projektowe, pakowanie paczuszek dla Was i inne aktywności umilałam sobie pyszną herbatką parzoną w przepięknym kubeczku i czajniczku, który dostałam od Świętego Mikołaja ( którego cieplutko pozdrawiam ). Zawsze staram się aby paczki docierały do Was bezpiecznie i ładnie zapakowane. Niestety poczta polska lubi się postarać i czasem przechodzi swoje możliwości w zniszczeniu paczki. Przepraszam Wszystkich, których taka niemiła sytuacja w ubiegłym roku spotkała. Pamiętajcie, że zawsze możecie napisać do mnie i opisać co się stało. Jestem otwarta na wysłanie rekompensaty za zniszczone produkty!


ZREALIZOWANE PROJEKTY


Jednym z bardziej czasochłonnych dla mnie projektów była realizacja we współpracy z Patrycja z bloga : mamowato.pl. Pomimo, że wstępne rozmowy prowadziłyśmy w październiku to dopiero pod koniec roku udało się doprowadzić projekt do końca. W rezultacie trzy komplety naklejek do organizacji : na ubranka, na zabawki i dla niemowlaka są dostępne w naszym sklepie. Wszystkie wysyłamy do Was na takich dużych arkuszach, do samodzielnego odklejenia i podpisania. Mam nadzieje, że przyszłe miesiące będą równie owocne, co końcówka roku :)
Pozdrawiam, Merely Susan

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA