Wiosenna Kolekcja patternów i dylematy projektanta

10:41:00

Witajcie kochani! Dziś 24 grudnia, więc chciałabym przede wszystkim życzyć Wam spokojnych, wesołych i szczęśliwych Świąt Bożego Narodzenia. Mam nadzieje, że spędzicie je w gronie najbliższych Wam osób, a atmosfera wypełniona dobrocią i miłością doda Wam dużo energii do przeciwstawiania się trudnością i podejmowania wyzwań, które przyniesie Nowy Rok. 


WIOSENNA KOLEKCJA PATTERNÓW


Kiedy znajdziecie chwilkę wolną to proszę o malutką przysługę. W Nowym Roku do naszego sklepu wejdzie nowa kolekcja notatników. W ramach niech przygotowałam czternaście wzorów z moimi ilustracjami akwarelowymi. Chciałabym, abyście zaznaczyli te, które najbardziej przypadają Wam do gustu. Niestety nie mogę wybrać wszystkich, a na pewno nie do pierwszej realizacji. W wyborze niezbędna będzie dla mnie Wasza pomoc.


DYLEMATY PROJEKTANTA


O co proszę? W pasku bocznym bloga pojawi się ankieta z numerkami, które odpowiadają wzorom zaprezentowanym poniżej. Zaznaczcie te, które na prawdę się Wam podobają. Najlepiej 3-5 wzorów. Z góry bardzo dziękuje Wam za pomoc. No i mam nadzieje, że nowa kolekcja przypadnie Wam do gustu. 
Dziękuje Wam za pomoc i 
Pozdrawiam cieplutko, MS. 

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA