SZTUKA PIĘKNEJ CODZIENNOŚCI

16:30:00


Ostatnio zastanawiałam się, dlaczego tak na prawdę zajęłam się projektowaniem graficznym, i tworzeniem ilustracji, w których zamknęłam swoją wrażliwość i estetykę.  Doszłam to jednego, w zasadzie prostego wniosku - ponieważ uwielbiam kreować piękną rzeczywistość


DLACZEGO OTWORZYŁAM SKLEP?

Myślę, że każde wnętrze może być lepsze, bo ponoć dobry design to rzeczy nie tylko proste, ale i dostępne dla wszystkich. Tym samym mottem pragnę kierować się projektując artykuły do swojego sklepu. Bardzo chciałam stworzyć miejsce, w którym każdy znajdzie coś pięknego dla siebie i będzie mógł kupić rzeczy których użytkowanie sprawi mu radość


DLACZEGO MALUJE AKWARELAMI?

Malowanie ilustracji akwarelowych to moja pasja. Poprzez postacie, które kreuje staram się przekazać jak najwięcej pozytywnych emocji. Wypracowałam kilka stałych elementów, które możecie dostrzec w moich ilustracjach. Poza delikatnymi, pastelowymi ilustracjami, każdy zwierzaczek z moich malunków ma różowe policzki i zmrużone oczy. Dlaczego? Ponieważ są to postacie rozmarzone, pełne radości i miłości do świata. W malowaniu akwarelami uwielbiam to, że za pomocą kilu impresyjnych plam można stworzyć plamę, w której każdy zobaczy co innego. To fascynująca technika pełna wielu możliwości, którą staram się rozwijać w wolnych chwilach.

DLACZEGO PROJEKTUJE GRAFIKĘ?

Interesowałam się wieloma formami grafiki od digital paintingu, po wektory, aż doszłam do idealnego dla mnie połączenia - grafiki cyfrowej i akwareli. Dzięki niej mogę tworzyć swoje ilustracje ręcznie, obrabiać na komputerze i tworzyć produkty jakie tylko zapragnę. 

W mojej twórczości przełomowy okazał się projekt logo, w którym wykorzystałam swoją akwarelę. Dziś, w moje rączki oddajecie identyfikacje wizualną swoich firm, projekty logo, tkanin i wiele więcej, co sprawia mi niesamowitą radość i satysfakcję. W każdy projekt staram się włożyć całe serce i jestem wdzięczna, że mogę jednocześnie pracować i zajmować się swoją pasją.

DLACZEGO PISZĘ TEN POST?
CO CHCĘ ZMIENIĆ?

Chciałabym rozpocząć nowy okres w swojej działalności. Zbliża się nowy rok, a ja wchodzę w niego z większą świadomością nie tylko w sferze designu i projektowania, ale także kreowania swojej własnej rzeczywistości. Chciałabym zmienić trochę pewne sfery mojego życia i podejście do projektowania. Obie sfery, czyli mój świat artystyczny i rzeczywisty uczynić bardziej wartościowymi.

Zapraszam Was do obserwowania nowego bloga Merely Susan, poprzez który chciałabym przekazać Wam coś więcej niż kawałek mojej twórczości. Mam cel wzbogacić go o wartościowe treści z sfery urządzania wnętrz, projektowania, kreatywnego życia i kreowania pięknej codzienności. Myślę, że pora na zmiany w duchu czegoś, co Duńczycy nazywają "hygge". U nas trudno opisać to jednym słowem, ale moim celem jest, aby każdy znalazł na blogu dużo ciepła i radości więc umowa jest taka: ja zarażam Was pozytywną energią, a wy czytacie moje posty z pyszną herbatką, w włochatych bamboszkach i pozytywnym nastawieniem. 

Pozdrawiam cieplutko ( jak zwykle ) 
MS.

You Might Also Like

0 komentarze

POBIERZ ZA DARMO

POBIERZ ZA DARMO
wiosenne plakaty do samodzielnego wydrukowania

ARCHIWUM

KURS MALOWANIA